Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

 

Informace o provozu našeho E-shopu "Péřové peřinky":

Po přijetí objednávky obdržíte potvrzovací email. O odeslání zboží budete informováni telefonicky. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

 

1) Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě "Péřové peřinky",  (dále jen e-shop) jehož provozovatelem je Lenka a Martin Vrlovi, IČ: 65825217, DIČ: CZ7811204159.

 

2) Objednávka a uzavření kupní smlouvy

a) Veškeré objednávky podané prostřednictvím e-shopu "Péřové peřinky" jsou závazné. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné zrušit objednávku telefonicky na číslo uvedené v e-shopu "Péřové peřinky".

b) Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.

 

3) Práva a povinnosti prodávajícího

a) Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat ho na dodací adresu. Daňový doklad je vždy součástí dodané zásilky.

b) Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě, když se zboží již nevyrábí. Pokud tato situace nastane, prodávající kontaktuje kupujícího a domluví se na dalším postupu (náhrada objednaného zboží za jiné, zrušení objednávky, apod.).

 

4) Práva a povinnosti kupujícího

a) Kupující je povinen uvést správnou poštovní adresu, na kterou má být zboží doručeno. Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů.

b) Kupující je dále povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. V případě nepřevzetí objednávky – zásilky na dobírku nebo objednávky s doručením rozvozem, je stanoveno penále 500,- Kč na úhradu nutných nákladů, které prodávajícímu vznikly neodebráním objednávky, splatné do 14 kalendářních dnů od vrácení zásilky.

 

5) Způsob dodání

Zboží expedujeme prostřednictvím České pošty a.s. Zboží bude expedováno následující pracovní den na Vámi uvedenou adresu, v případě šití zboží na zakázku o tom budete informováni, dodání max. do 7 pracovních dnů. Zboží bude doručeno na dodací adresu uvedenou v objednávce.

Cena dopravy je 150,-kč (dobírka, poštovné)

Platba předem, odeslání balík Do ruky 117,- kč

Doprava zdarma při objednávce zboží nad 3000 Kč ZDARMA.

 

6) Převzetí zboží

Kupující při převzetí balíku ve vlastním zájmu zkontroluje správnost dodaného zboží a fakturu. V případě nesrovnalosti ihned (buď telefonicky, nebo emailem) informuje správu e-shopu "Péřové peřinky" .

 

7) Storno objednávky

Kupující má právo dle odstavce 6 zákona číslo 367/2000 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží a bez nutnosti uvádění důvodů vrátit zboží. V tomto případě doručí nepoškozené a nepoužité zboží včetně daňového dokladu na adresu: Lenka Vrlová, Budovatelská 4810, 76005 Zlín 5.

Doporučujeme zboží pojistit. Neposílejte zboží na dobírku, v takovém případě nebude dobírka převzata.

Pokud bude zboží placeno přes účet, pak Vám peníze vrátíme do 30 dnů od odstoupení smlouvy.

Pokud hodnota nového výrobku bude použitím snížena, podle ustanovení § 485 odst. 1 občanského zákoníku bude odečtena od vrácené částky za zboží částka, o kterou byla snížena hodnota nového výrobku.

 

8) Záruka a reklamace

Na veškeré zboží vám poskytujeme záruku 24 měsíců od převzetí zboží. Lhůta vyřízení reklamace je 30 kalendářních dnů od doručení reklamovaného zboží prodávajícímu.

 

9) Slevy

Pokud e-shop "Péřové peřinky" nabízí více slev a snížených výprodejových cen, slevy se nesčítají a platí ta nejvyšší sleva.

 

Kontakt:

Bc. Lenka Vrlová, DiS.

Tel:     +420 776 554 575

e-mail:     lenka.vrlova@seznam.cz

Lenka a Martin Vrlovi, IČ: 65825217, DIČ: CZ7811204159

 

Obchodní podmínky platné od 1.1.2016

 

TOPlist
aktualizováno: 12.05.2018 08:46:05